Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Нараквица со кожен кафеав цвет и перли
Нараквица со кожен кафеав цвет и перли
Нараквица со кожен кафеав цвет и перли Нараквица со кожен кафеав цвет и перли

Нараквица со кожен кафеав цвет и перли

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: стаклени перли тул природна кожа

Ознаки: нараквица кожа рачна изработка накит ново

0
0

Рачно изработена нараквица со кафен кожен цвет и жолти стаклени перли

Додадено: 22.9.2013 Прегледи: 597

Leda59

2
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

1