Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Брош беџ HIPPIE BUS
беџ HIPPIE BUS
беџ HIPPIE BUS

беџ HIPPIE BUS

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: глинамол

Ознаки: уникатен хипи рачна изработка брош

4
0

УНИКАТНО ИЗРАБОТЕН БЕЏ, ПОЕДНОСТАВЕН ИЗГЛЕД НА ХИПИ БУС :DD големина 2.5цм / 3 цм

Додадено: 2.1.2014 Прегледи: 947

HandmadeDina

10
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

9