Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче "la la necklace"

"la la necklace"

700 МКД

Град: Тетово

Материјали: метал стакло

Ознаки: богато златно ѓердан големо плаво

5
1

рачна изработка на накит

Додадено: 6.2.2014 Прегледи: 499

InesJewelry

3
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

35