Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче NAMALENO 100 метално ланче
NAMALENO 100 метално ланче
NAMALENO 100 метално ланче NAMALENO 100 метално ланче NAMALENO 100 метално ланче NAMALENO 100 метално ланче NAMALENO 100 метално ланче

NAMALENO 100 метално ланче

200 МКД

Град: Велес

Материјали: метал

0
0

преубаво светкаво метално ланче - алка со сребрени светки, стои многу убаво со корсет или нешто со подлабоко деколте :) обетките одговараат со ланчето, посебно комплет за 100 ден

Додадено: 17.6.2014 Прегледи: 247

miamia

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

4