Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бразлетна
Бразлетна Бразлетна

Бразлетна

30 МКД

Град: Гевгелија

Материјали: метал циркони скај

Ознаки: бижутерија

1
0

Црно - сребрена комбинација со циркони.

Додадено: 6.9.2014 Прегледи: 260

MarijaDukova

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3