Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
S обетки
S обетки S обетки S обетки

S обетки

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: жица монистри

Ознаки: монистри жица црвенкасти

1
0

Обетки од црвенкасти монистри и жица.

Додадено: 11.4.2012 Прегледи: 456

AlekSS

2
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

18