Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче рачно изработен накит
рачно изработен накит
рачно изработен накит рачно изработен накит рачно изработен накит

рачно изработен накит

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: дрво рачно сатен

Ознаки: портокалово дрво црно сатен

0
0

рачно изработен накит од дрво и сатен по поволна цена. следува поклон обетки со секоја нарачка.

Додадено: 3.2.2015 Прегледи: 246

FriedaKahlo

9
1

Членот го следат

50

Членот ги следи

2