Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО
ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО
ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО

ПОПУСТ СВАРОВСКИ И СРЕБРО

1000 МКД

Град: Куманово

Материјали: сваровски сребро

Ознаки: сваровски обетки ново попуст сребро

1
0

последен попуст , сребрени обетки неносени и сваровски привезок за ланче по цена од 1000ден заедно и двете.

Додадено: 18.4.2015 Прегледи: 531

NinaBalerina123

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0