Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Пирс ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК
ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК
ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК

ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК

450 МКД

Град: Скопје

Материјали: титаниум

Ознаки: нерѓосувачки нов розев титаниум пирс

0
0

СЕ ПРОДАВА НОВ ПИРС, НАПРАВЕН Е ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК, НЕ РЃОСУВА И НЕ СТВАРА АЛЕРГИИ.. НЕ Е НОСЕН НИТУ ЕДНАШ

Додадено: 26.11.2015 Прегледи: 932

CINAMON

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

13