Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Пирс Пирс - цвет - нов
Пирс - цвет - нов
Пирс - цвет - нов

Пирс - цвет - нов

800 МКД

Град: Скопје

Материјали: медицински челик

Ознаки: циркони челик нов пирс цвет

0
0

Нов, неупотребуван пирс во вид на цвет со циркони , направен од медицински челик, кој не рѓосува.

Додадено: 17.12.2015 Прегледи: 219

katerinaeva

0
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

1