Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче 1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет
1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет
1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет 1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет 1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет 1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет

1̶2̶0̶0̶ Golden Cascade комплет

700 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: прстен ланче обетки oriflame

2
0

Прекрасно двојно ланче со привезок со стаклени камчиња кој се одвојува. Наместете го привезокот онаму каде сметате дека најмногу ви одговара, или користете го како брош. Во комплет со женствен златен прстен и убави, златни обетки кои го привлекуваат вниманието со својот елегантен сјај (делот за закопчување е од нерѓосувачки челик). Без никел.

Додадено: 26.3.2016 Прегледи: 265

Oliveramegi

12
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

41