Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Пирс ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК
ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК
ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК

ПИРС ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК

450 МКД

Град: Скопје

Материјали: medicinski celik titanium nergosuvacki

Ознаки: celik rozev pirs titanium nergosuvacki

0
0

СЕ ПРОДАВА НОВ ПИРС, НАПРАВЕН Е ОД ТИТАНИУМ, МЕДИЦИНСКИ ЧЕЛИК, НЕ РЃОСУВА И НЕ СТВАРА АЛЕРГИИ.. НЕ Е НОСЕН НИТУ ЕДНАШ

Додадено: 6.6.2016 Прегледи: 367

CINAMON

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

13