Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Нови прстени
Нови прстени
Нови прстени Нови прстени Нови прстени Нови прстени

Нови прстени

100 МКД

Бренд: хххх

Град: Скопје

Материјали: хххх

Ознаки: сребрени прстени

2
0

Во сребрена боја, не ги носам бидејќи ми се големи. Сите 4 за 100.

Додадено: 3.7.2016 Прегледи: 294

Ananana

78
0

Членот го следат

153

Членот ги следи

290