Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Обетки
Обетки Обетки

Обетки

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец монистри

Ознаки: обетки

1
0

200 денари Рачно изработени микромакраме обетки со коскени монистри.

Додадено: 14.11.2016 Прегледи: 153

PhoenixJewerly

22
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

13