Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Макраме обетки
Макраме обетки
Макраме обетки Макраме обетки

Макраме обетки

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец кристали монистри

Ознаки: макраме обетки

0
0

250 денари Рачно изаботени обетки во макраме техника. Користени материјали, восочен конец, стаклени монистри и кристали

Додадено: 29.12.2016 Прегледи: 269

PhoenixJewerly

22
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

13