Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Везени масивни ланчиња
Везени масивни ланчиња
Везени масивни ланчиња Везени масивни ланчиња Везени масивни ланчиња Везени масивни ланчиња Везени масивни ланчиња

Везени масивни ланчиња

800 МКД

Град: Скопје

Материјали: монистра сатен

Ознаки: ланче

2
0

Рачно везени ланчиња во повеќе бои и форми. изработени се само по еден примерок, а може да се изработат и по нарачка. За повеќе модели посетете не на фб страната Handmade by Caci. Доставата е бесплатна за Скопје.

Додадено: 3.1.2017 Прегледи: 286

Caci/Цаци

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0