Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Убав накит
Убав накит
Убав накит

Убав накит

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: различни

Ознаки: комбинирано

1
0

Интересно ланче, одговара на повеќе бои од гардероба

Додадено: 24.2.2017 Прегледи: 166

Infinite

1
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0