Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Обетки со црни каменчиња
Обетки со црни каменчиња
Обетки со црни каменчиња Обетки со црни каменчиња

Обетки со црни каменчиња

150 МКД

Град: Куманово

Материјали: ///

Ознаки: црни crni накит обетки obetki

2
0

Обетки за свечени пригоди, со црни каменчиња и прекрасен сјај. Носени се само еднаш, сочувани без мани. Висина 8,5см Најширок дел 4см

Додадено: 8.6.2017 Прегледи: 167

Gagilina

39
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

4