Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче НОВ комплет ланче, привезок и обетки
НОВ комплет ланче, привезок и обетки
НОВ комплет ланче, привезок и обетки НОВ комплет ланче, привезок и обетки НОВ комплет ланче, привезок и обетки НОВ комплет ланче, привезок и обетки НОВ комплет ланче, привезок и обетки

НОВ комплет ланче, привезок и обетки

250 МКД

Град: Куманово

Материјали: ///

Ознаки: srebreni ланче lance обетки obetki

0
0

НОВ комплет ланче, привезок и обетки во сребрена боја. Должина на ланче 41см, со додаток за закачување 47см Должина на привезок 1,5см Должина на обетки 2,5см

Додадено: 29.6.2017 Прегледи: 168

Gagilina

39
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

4