Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Сребрено Infinity Ланче
Сребрено Infinity Ланче
Сребрено Infinity Ланче Сребрено Infinity Ланче

Сребрено Infinity Ланче

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: srebro silver srebreno сребро

Ознаки: srebro ланче lance infinity сребро

4
0

Ново 100% Вистинско сребрено ланче (S925) со знакот за бесконечност - infinity. Нежно, совршебо за секојдневно носење. Доаѓа во кутија за накит и посебно марамче за чистење на среброто. Цената е фиксна.

Додадено: 15.7.2017 Прегледи: 862

popovich

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0