Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Рачно изработени нараквици
Рачно изработени нараквици
Рачно изработени нараквици Рачно изработени нараквици Рачно изработени нараквици Рачно изработени нараквици Рачно изработени нараквици

Рачно изработени нараквици

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожа монистра плиш чипка тексас

0
0

Рачно изработени нараквици и огрлици, само за љубители на уникатни рачно изработени производи Огрлиците се 600 МКД.

Додадено: 20.8.2017 Прегледи: 312

Anastasija70

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0