Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Елегантни обетки
Елегантни обетки
Елегантни обетки Елегантни обетки

Елегантни обетки

100 МКД

Бренд: duki daso

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: biserni duki daso обетки biseri obetki

0
1

Нови елегантни обетки. Од назад се со штипка. ........ Само за Скопје. Не се за размена.

Додадено: 2.10.2017 Прегледи: 237

Archangela

7
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

59