Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Ланче со Swarovski елементи
Ланче со Swarovski елементи
Ланче со Swarovski елементи Ланче со Swarovski елементи

Ланче со Swarovski елементи

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: kristal swarovski

Ознаки: swarovski

11
0

Прекрссно едноставно класично ланче со Swarovski елементи

Додадено: 16.12.2017 Прегледи: 473

JulijaLU

7
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

43