Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Srebren prsten Oxette***
Srebren prsten Oxette***
Srebren prsten Oxette*** Srebren prsten Oxette*** Srebren prsten Oxette***

Srebren prsten Oxette***

1200 МКД

Бренд: oxette

Град: Скопје

Материјали: srebro 925

Ознаки: oxette

6
0

Srebren prsten od Oxette,velicinata e 7. Mene mi e golem,dobien e na podarok i ne e nosen. Bez razmeni

Додадено: 18.3.2018 Прегледи: 812

RebeccA123

48
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

0