Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Комплет накит
Комплет накит
Комплет накит Комплет накит

Комплет накит

300 МКД

Бренд: авон

Град: Скопје

Материјали: друго

Ознаки: ланче накит обетки

6
0

Нов комплет обетки и ланче, со темно син камен, од авон, не ја менува бојата

Додадено: 31.5.2018 Прегледи: 417

aleksandrao

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4