Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Најново! ланче за секоја дама
Најново!  ланче за секоја дама
Најново!  ланче за секоја дама Најново!  ланче за секоја дама

Најново! ланче за секоја дама

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: метал

Ознаки: шарено ланче

8
0

Ланчето е скроз ново, како го гледате на сликите така ќе го добиете! Преубав аксесоар за ова лето!

Додадено: 10.6.2018 Прегледи: 221

Ivy.cornershop

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

25