Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Prsten so Swarowski elementi
Prsten so Swarowski elementi
Prsten so Swarowski elementi Prsten so Swarowski elementi Prsten so Swarowski elementi Prsten so Swarowski elementi

Prsten so Swarowski elementi

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Kupen e vo Bushi Fashion. Nosen e i ima moznost za podesuvanje na goleminata. Formata e peperutka. Nedostatok e sto 4 kamcinja se padnati i zatoa e taa cena

Додадено: 12.6.2018 Прегледи: 165

fineliving

108
0

Членот го следат

93

Членот ги следи

43