Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Оргинал сваровски ланче
Оргинал сваровски ланче
Оргинал сваровски ланче Оргинал сваровски ланче Оргинал сваровски ланче

Оргинал сваровски ланче

4000 МКД

Бренд: сваровски

Град: Скопје

Материјали: кристали

Ознаки: кристали сваровски

1
0

Купено е пред една недела, не е ни еднаш носено, има гаранција, го добивате со кутија и гаранција.

Додадено: 12.6.2018 Прегледи: 107

MartinaTeovska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0