Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Нов сет сребро 925
Нов сет сребро 925
Нов сет сребро 925 Нов сет сребро 925 Нов сет сребро 925

Нов сет сребро 925

ПРОДАДЕНО

Бренд: ..........

Град: Скопје

Материјали: сребро

Ознаки: кристали

2
0

Нов сребрен сет ланче со привезок и обетки. Има жиг за сребро 925.цена 450ден

Додадено: 18.7.2018 Прегледи: 247

VendiSk

16
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

7