Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Letni lancinja
Letni lancinja
Letni lancinja

Letni lancinja

300 МКД

Бренд: ....

Град: Скопје

Материјали: lance cvetno letno

Ознаки: lance letno cirkoni

8
0

Letni lancinja, sekoe od niv go prodavam za 300, zaedno 500 :)

Додадено: 6.8.2018 Прегледи: 77

Fashionfashion

10
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1