Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Srebren prsten 925so kamce
Srebren prsten 925so kamce
Srebren prsten 925so kamce Srebren prsten 925so kamce

Srebren prsten 925so kamce

550 МКД

Бренд: makedonski

Град: Кочани

Материјали: srebro

Ознаки: srebro srebren prsten nakit

0
0

Preubav nezen srebren prsten 925 so kamce koe mu dava poseben izgled.

Додадено: 6.8.2018 Прегледи: 91

garderoba5

175
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

80