Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Рачно изработени обетки
Рачно изработени обетки
Рачно изработени обетки

Рачно изработени обетки

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: ресин

Ознаки: ресин рачнаизработка уникатно

0
0

Рачно изработени обетки од ресин и пигменти *лимитирана количина

Додадено: 8.8.2018 Прегледи: 120

Aleksi

18
0

Членот го следат

139

Членот ги следи

68