Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Анатомско срце
Анатомско срце
Анатомско срце

Анатомско срце

800 МКД

Град: Скопје

Материјали: полимернаглина фимо

Ознаки: рачнаизработка срце уникатно фимо

1
0

Рачно изработено анатомско срце од полимерна глина

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 44

Aleksi

18
0

Членот го следат

139

Членот ги следи

68