Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче НОВО! PARFOIS <3
НОВО! PARFOIS <3
НОВО! PARFOIS <3

НОВО! PARFOIS <3

250 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: дрво

Ознаки: шарено ланче hippie ново дрвено

0
0

НОВО! - го добивате со оргиналната кутија, така што може да го искористите за подарок. Мене ми го поклонија, но веќе имам многу вакви ланчиња и не го носам ова :) Hippie style ~ ланче бренд: Parfois материјал: дрво СИМБОЛИЧНА ЦЕНА... ЗНАЕТЕ ВО PARFOIS КАКО СЕ ДВИЖАТ ЦЕНИТЕ...

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 44

NenaMj

62
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

27