Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Obetki so Swarovski elementi NOVI
Obetki so Swarovski elementi NOVI
Obetki so Swarovski elementi NOVI Obetki so Swarovski elementi NOVI Obetki so Swarovski elementi NOVI

Obetki so Swarovski elementi NOVI

500 МКД

Бренд: swarovski

Град: Скопје

Материјали: swarovski

Ознаки: swarovski

2
0

Prekrasni nezni obetki so Swarovski elementi..skroz novi, sovrseni i za podarok :)

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 138

JulijaLU

5
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

38