Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Прстен Сребрен прстен 925
Сребрен прстен 925
Сребрен прстен 925

Сребрен прстен 925

1800 МКД

Бренд: 925

Град: Скопје

Материјали: сребро

Ознаки: 925

0
0

Нов сребрен прстен. Големина 6

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 114

ELENAENAS

1
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

2