Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Alka - Anicent Greek style
Alka - Anicent Greek style
Alka - Anicent Greek style Alka - Anicent Greek style Alka - Anicent Greek style

Alka - Anicent Greek style

250 МКД

Бренд: белград тлк

Град: Скопје

Материјали: monistri aluminiumska bizuterija

Ознаки: srebren nakit crveno

4
0

Би ве замолила за се што ве интересира и би сакале да купите да ме контактирате на +38977549006. Или пак - Viber & Whatsapp 10% на секој нареден артикл (купени заедно) Не вршиме замена

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 75

LunaLucy

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0