Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Komplet - Alka, obetki i prstence
Komplet - Alka, obetki i prstence
Komplet - Alka, obetki i prstence Komplet - Alka, obetki i prstence

Komplet - Alka, obetki i prstence

300 МКД

Бренд: aristocrazy

Град: Скопје

Материјали: celik bizuterija

Ознаки: celik bizuterija

1
0

Би ве замолила за се што ве интересира и би сакале да купите да ме контактирате на +38977549006. Или пак - Viber & Whatsapp 10% на секој нареден артикл (купени заедно) Не вршиме замена

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 55

LunaLucy

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0