Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки 4 para obetki, vence za kosa i kutija za nakit
4 para obetki, vence za kosa i kutija za nakit
4 para obetki, vence za kosa i kutija za nakit

4 para obetki, vence za kosa i kutija za nakit

400 МКД

Бренд: komplet

Град: Скопје

Материјали: drvo accesories komplet

Ознаки: kutija za obetki nakit

0
0

Би ве замолила за се што ве интересира и би сакале да купите да ме контактирате на +38977549006. Или пак - Viber & Whatsapp 10% на секој нареден артикл (купени заедно) Не вршиме замена

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 42

LunaLucy

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0