Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче GUESS lance - zlatna boja
GUESS lance - zlatna boja
GUESS lance - zlatna boja

GUESS lance - zlatna boja

250 МКД

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: guess

Ознаки: bizuterija

6
0

Би ве замолила за се што ве интересира и би сакале да купите да ме контактирате на +38977549006. Или пак - Viber & Whatsapp 10% на секој нареден артикл (купени заедно) Не вршиме замена

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 126

LunaLucy

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0