Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Gratis za sekoja smetka nad 400 den.
Gratis za sekoja smetka nad 400 den.
Gratis za sekoja smetka nad 400 den. Gratis za sekoja smetka nad 400 den.

Gratis za sekoja smetka nad 400 den.

Подари

Бренд: obetki + prstence

Град: Скопје

Материјали: bizuterija

Ознаки: gratis prsten poklon obetki

0
0

Би ве замолила за се што ве интересира и би сакале да купите да ме контактирате на +38977549006. Или пак - Viber & Whatsapp 10% на секој нареден артикл (купени заедно) Не вршиме замена

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 43

LunaLucy

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0