Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Црвена, карирана белегзија
Црвена, карирана белегзија
Црвена, карирана белегзија Црвена, карирана белегзија

Црвена, карирана белегзија

70 МКД

Град: Велес

Материјали: метал пластика

Ознаки: карирано накит белегзија ново црвена

1
0

Неносена црвена белегзија, со многу украси.

Додадено: 9.1.2013 Прегледи: 452

beBrown

2
0

Членот го следат

85

Членот ги следи

1