Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Swarovski elements
Swarovski elements
Swarovski elements Swarovski elements Swarovski elements

Swarovski elements

1000 МКД

Бренд: bushi fashion

Град: Скопје

Материјали: swarowski

Ознаки: swarovski

4
0

Прекрасен сет ,ланче со привезок и обетки.Го добив на подарок,а веќе имам сличен.Го продавам многу поволно.

Додадено: 21.10.2018 Прегледи: 301

AleksandraMila

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

25