Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fendi alka
Fendi alka Fendi alka Fendi alka Fendi alka

Fendi alka

4000 МКД

Бренд: fendi

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

1
0

Fendi orginal zlatna/roze alka https://www.fendi.com/fi/woman/fashion-jewelry/bracelets/p-8AG711B09F0ZTW

Додадено: 10.5.2019 Прегледи: 271

Glitter

7
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

593