Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Like LV earings
Like LV earings
Like LV earings Like LV earings Like LV earings Like LV earings

Like LV earings

400 МКД

Бренд: lv

Град: Скопје

Материјали: metal

Ознаки: lv,earings

6
0

Kvalitetna kopija,izrabotena od nergjosuvacki metal. Interesen i nov model. Plateni 25e,noseni 4 ili 5 pati.

Додадено: 17.5.2019 Прегледи: 303

Anita555

64
1

Членот го следат

136

Членот ги следи

0