Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Nov srebren nakit vo set
Nov srebren nakit vo set
Nov srebren nakit vo set Nov srebren nakit vo set Nov srebren nakit vo set

Nov srebren nakit vo set

1200 МКД

Бренд: 925 silver

Град: Велес

Материјали: srebro

Ознаки: 925

0
0

Nov srebren nakit so zig 925 vo set sostaven od lance, privezok, obetki so klik klak zakopcuvanje i prsten (19 mm) so zeleni poludragoceni kamcinja nalik na zad

Додадено: 21.5.2019 Прегледи: 65

TWINSLOVE

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0