Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Set od avon
Set od avon

Set od avon

450 МКД

Бренд: avon

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

6
0

Nov, zapakuvan set od tri dela: obetki, narakvica i lanche. Belo-zlatna nijansa.

Додадено: 3.6.2019 Прегледи: 162

anastasovaana

108
0

Членот го следат

129

Членот ги следи

62