Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Nov srebren nakit vo set
Nov srebren nakit vo set
Nov srebren nakit vo set Nov srebren nakit vo set Nov srebren nakit vo set

Nov srebren nakit vo set

1200 МКД

Бренд: 925 silver

Град: Велес

Материјали: srebro

Ознаки: 925

1
0

Nov srebren nakit 925 vo set sostaven od sajla, privezok, obetki i prsten (19 mm) so cirkoni i simbol od drvoto na zivotot

Додадено: 3.7.2019 Прегледи: 148

TWINSLOVE

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0