Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Swarovski nakit
Swarovski nakit
Swarovski nakit

Swarovski nakit

1 МКД

Бренд: swarovski

Град: Куманово

Материјали: srebro

Ознаки: swarovski elements

0
0

Lance i obetki kupeni od Fiore made with Swarovski elements. Noseni samo ednas na svadba i tolku. Poveke sliki na mojot profil.

Додадено: 11.8.2019 Прегледи: 44

mystore1

17
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

15