Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Lance Swarovski elements
Lance Swarovski elements
Lance Swarovski elements Lance Swarovski elements

Lance Swarovski elements

500 МКД

Бренд: swarovski elements

Град: Охрид

Материјали: kristal srebro lance cirkoni

Ознаки: kristal swarovski lance cirkoni

2
0

Lance Swarovski elements Srebrena sajla so priverzok

Додадено: 12.8.2019 Прегледи: 47

Tea1989

7
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

14